booking calendar - en to sq translation catalogue (19 entries)

en: January
sq: Janar

en: February
sq: Shkurt

en: March
sq: Mars

en: April
sq: Prill

en: May
sq: Maj

en: June
sq: Qershor

en: July
sq: Korrik

en: August
sq: Gusht

en: September
sq: Shtator

en: October
sq: Tetor

en: November
sq: Nëntor

en: December
sq: Dhjetor

en: Sunday
sq: e dielë

en: Monday
sq: e hënë

en: Tuesday
sq: e martë

en: Wednesday
sq: e mërkurë

en: Thursday
sq: e enjte

en: Friday
sq: e premte

en: Saturday
sq: e shtunë
