booking calendar - en to ru_RU translation catalogue (53 entries)

en: Hour
ru_RU: Ura

en: Calendars
ru_RU: Koledarji

en: Add Calendar
ru_RU: Dodaj koledar

en: Delete
ru_RU: Izbriši

en: Edit
ru_RU: Uredi

en: Edit Calendar
ru_RU: Uredi koledar

en: January
ru_RU: januar

en: February
ru_RU: februar

en: March
ru_RU: marec

en: April
ru_RU: april

en: May
ru_RU: maj

en: June
ru_RU: junij

en: July
ru_RU: julij

en: August
ru_RU: avgust

en: September
ru_RU: september

en: October
ru_RU: oktober

en: November
ru_RU: november

en: December
ru_RU: december

en: Approve
ru_RU: Odobri

en: Reject
ru_RU: Zavrni

en: Cancel
ru_RU: Prekliči

en: Sunday
ru_RU: nedelja

en: Sun
ru_RU: ned

en: Su
ru_RU: ne

en: Monday
ru_RU: ponedeljek

en: Tuesday
ru_RU: torek

en: Wednesday
ru_RU: sreda

en: Thursday
ru_RU: četrtek

en: Friday
ru_RU: petek

en: Saturday
ru_RU: sobota

en: Jan
ru_RU: jan

en: Feb
ru_RU: feb

en: Mar
ru_RU: mar

en: Apr
ru_RU: apr

en: Jun
ru_RU: jun

en: Jul
ru_RU: jul

en: Aug
ru_RU: avg

en: Sep
ru_RU: sep

en: Oct
ru_RU: okt

en: Nov
ru_RU: nov

en: Dec
ru_RU: dec

en: Mon
ru_RU: pon

en: Tue
ru_RU: tor

en: Wed
ru_RU: sre

en: Thu
ru_RU: čet

en: Fri
ru_RU: pet

en: Sat
ru_RU: sob

en: Mo
ru_RU: po

en: Tu
ru_RU: to

en: We
ru_RU: sr

en: Th
ru_RU: če

en: Fr
ru_RU: pe

en: Sa
ru_RU: so
