booking calendar - en to pl_PL translation catalogue (417 entries)

en:  To Finish the Uninstallation
pl_PL:  By Dokończyć Usunięcie

en: Action after submition
pl_PL: Akcja po wysłaniu

en: Actions
pl_PL: Akcje

en: Add Calendar
pl_PL: Dodaj Kalendarz

en: Add Default
pl_PL: Dodaj Domyślnie

en: Add Extra
pl_PL: Dodaj Dodatek

en: Add Form
pl_PL: Dodaj Formularz

en: Add Hour
pl_PL: Dodaj Godzinę

en: Add Image
pl_PL: Dodaj obrazek

en: Add Reservation
pl_PL: Dodaj Rezerwację

en: Add Theme
pl_PL: Dodaj Motyw

en: Add a simple hour field(hh:mm) using "Add Hour" button or use our default hours button "Add Default", that will add 24 fields with 1 hour inteval for all day. Use 24 hour format.
pl_PL: Dodaj proste pole godziny (hh:mm) używając przycisku "Dodaj Godzinę" albo użyj naszego domyślnego przycisku godzin "Dodaj Domyślne", które doda 24 pola z interwałem 1 godzinnym dla całego dnia. Użyj formatu 24 godzinnego.

en: Add form field
pl_PL: Dodaj pole formularza

en: Add one per line
pl_PL: Dodaj jeden na linię

en: After how many days mark reservations as read
pl_PL: Po ilu dniach oznacz rezerwację jako przecytaną

en: After selecting date or hour on calendar you will be scroll down to the form, so correct the scrolling distance using this option, type only numbers(also you can type reverse numbers, for example -150)
pl_PL: Po wyborze daty w kalendarzu zostaniesz przeniesiony do formularza, więc popraw dystans skrolowania używając tej opcji. Wpisz tylko liczby (możesz także wpisać liczby odwrotne, np. -150)

en: Approve
pl_PL: Zatwierdź

en: Approved
pl_PL: Zatwierdzone

en: Apr
pl_PL: Kwi

en: April
pl_PL: Kwiecień

en: Aug
pl_PL: Sie

en: August
pl_PL: Sierpień

en: Author
pl_PL: Autor

en: Available
pl_PL: Dostępne

en: Available Day Number background
pl_PL: Tło Numeru Dostępności Dnia

en: Available Day Number color
pl_PL: Kolor Numeru Dostępności Dnia

en: Available Day background
pl_PL: Tło Dostępności Dnia

en: Billing address
pl_PL: Dane kupującego

en: Book Now
pl_PL: Zarezerwuj

en: Booked
pl_PL: Zarezerwowano

en: Booked Day Availability color
pl_PL: Kolor Dostępności Zarezerwowanego Dnia

en: Booked Day Number background
pl_PL: Tło Numeru Zarezerwowanego Dnia

en: Booked Day Number color
pl_PL: Kolor Numeru Zarezerwowanego Dnia

en: Booked Day background
pl_PL: Tło Zarezerwowanego Dnia

en: Calculate price for night
pl_PL: Przelicz cenę za dobę

en: Calendar Animation type
pl_PL: Typ Animacji Kalendarza

en: Calendar Border color
pl_PL: Kolor Obramowania Kalendarza

en: Calendar Header background
pl_PL: Tło Nagłówka Kalendarza

en: Calendar Header font style
pl_PL: Styl czcionki Nagłówka Kalendarza

en: Calendar Header font weight
pl_PL: Waga czcionki Nagłówka Kalendarza

en: Calendar Header padding
pl_PL: Dopełnienie Nagłówka Kalendarza

en: Calendar Maximum width
pl_PL: Maksymalna szerokość Kalendarza

en: Calendar Title
pl_PL: Tytuł Kalendarza

en: Calendar background
pl_PL: Tło Kalendarza

en: Calendar to display
pl_PL: Kalendarz do wyświetlenia

en: Calendars
pl_PL: Kalendarze

en: Cancel
pl_PL: Anuluj

en: Canceled
pl_PL: Anulowane

en: Check in
pl_PL: Zameldowanie

en: Check out
pl_PL: Wymeldowanie

en: Checkbox
pl_PL: Pole zaznaczenia

en: Choose the type of hours selection in calendar
pl_PL: Wybierz typ wyboru godzin w kalendarzu

en: Click Here
pl_PL: Kliknij tutaj

en: Contact Information
pl_PL: Dane kontaktowe

en: Content:
pl_PL: Treść:

en: Contributor
pl_PL: Współautor

en: Created:
pl_PL: Stworzona:

en: Currency
pl_PL: Waluta

en: Currency Position
pl_PL: Wybierz Pozycję

en: Current
pl_PL: Aktualne

en: Current Month color
pl_PL: Kolor Obecnego Miesiąca

en: Current Month font size
pl_PL: Rozmiar czcionki Obecnego Miesiąca

en: Current Year color
pl_PL: Kolor Obecnego Roku

en: Current Year font size
pl_PL: Rozmiar czcionki Obecnego Roku

en: Date
pl_PL: Data

en: Date format
pl_PL: Format daty

en: Day Availability color
pl_PL: Kolor Dostępności Dnia

en: Day Availability font size
pl_PL: Rozmiar czcionki Dostępności Dnia

en: Day Availability font style
pl_PL: Styl czcionki Dostępności Dnia

en: Day Availability font weight
pl_PL: Waga czcionki Dostępności Dnia

en: Day Number background
pl_PL: Tło Numeru Dnia

en: Day Number color
pl_PL: Kolor Numeru Dnia

en: Day Number font size
pl_PL: Rozmiar czcionki Numeru Dnia

en: Day Number font style
pl_PL: Styl czcionki Numeru Dnia

en: Day Number font weight
pl_PL: Waga czcionki Numeru Dnia

en: Day Price color
pl_PL: Kolor Ceny Dnia

en: Day Price font size
pl_PL: Rozmiar czcionki Ceny Dnia

en: Day Price font style
pl_PL: Styl czcionki Ceny Dnia

en: Day Price font weight
pl_PL: Waga czcionki Ceny Dnia

en: Day background
pl_PL: Tło Dnia

en: Days height
pl_PL: Wysokość dni

en: Deactivating Booking calendar plugin does not remove any data that may have been created. To completely remove this plugin, you can uninstall it here.
pl_PL: Deaktywacja wtyczki Kalendarza Rezerwacji nie usuwa żadnych danych, które zostały stworzone. By dokończyć usuwanie tej wtyczki, możesz odinstalować to tutaj.

en: Dec
pl_PL: Gru

en: December
pl_PL: Grudzień

en: Default Month
pl_PL: Domyślny Miesiąc

en: Default Texts
pl_PL: Domyślne Teksty

en: Default Year
pl_PL: Domyślny Rok

en: Delete
pl_PL: Usuń

en: Delete previous dates
pl_PL: Skasuj poprzednie daty

en: Details
pl_PL: Szczegóły

en: Display days status texts below calendar(Available, Booked, Unavailable)
pl_PL: Wyświetl tekst statusu dni pod kalendarzem (Dostępny, Zarezerwowany, Niedostępny)

en: Display days status texts below calendare
pl_PL: Wyświetl tekst ststusu dni pod kalendarzem

en: Display hours availability info when users mouse over on calendar days
pl_PL: Wyświetlaj info dostępności godzin, gdy wskaźnik myszy najedzie na dni kalendarza

en: Displays Booking Calendar WpDevArt
pl_PL: Wyświetla Kalendarz WpDevArt

en: Do you really want to uninstall Booking Calendar?
pl_PL: Czy naprawdę chcesz odinstalować Kalendarz Rezerwacji?

en: Drop down
pl_PL: Lista rozwijana

en: Drop down(Countries)
pl_PL: Menu rozwijane (Kraje)

en: Edit
pl_PL: Edytuj

en: Edit Calendar
pl_PL: Edytuj Kalendarz

en: Edit Extra
pl_PL: Edytuj Dodatek

en: Edit Form
pl_PL: Edytuj Formularz

en: Edit Theme
pl_PL: Edytuj Motyw

en: Editor
pl_PL: Edytor

en: Email From:
pl_PL: E-mail z:

en: Email on approved to administrator doesn't send
pl_PL: E-mail przy akceptacji nie wysyła się do administratora

en: Email on approved to user doesn't send
pl_PL: E-mail przy akceptacji nie wysyła się do użytkownika

en: Email on book to administrator doesn't send
pl_PL: E-mail przy rezerwacji nie wysyła się do administratora

en: Email on book to user doesn't send
pl_PL: E-mail przy rezerwacji nie wysyła się do użytkownika

en: Email on canceled to user doesn't send
pl_PL: E-mail przy anulowaniu nie wysyła się do użytkownika

en: Email on delete to user doesn't send
pl_PL: E-mail przy usunięciu nie wysyła się do użytkownika

en: Enable Billing address
pl_PL: Włącz Adres rozliczeniowy

en: Enable Check in/Check out
pl_PL: Włącz Przyjazd/Odjazd

en: Enable Pay in Cash
pl_PL: Włącz Płatność Gotówką

en: Enable PayPal
pl_PL: Włącz PayPal

en: Enable Shipping address
pl_PL: Włącz Adres wysyłki

en: Enable Terms & Conditions
pl_PL: Włącz warunki i zasady

en: Enable Terms & Conditions option
pl_PL: Włącz opcję Warunków

en: Enable instant approval
pl_PL: Włącz natychmiastowe zatwierdzanie

en: Enable notification when email doesn't send
pl_PL: Włącz powiadomienie kiedy e-mail nie zostanie wysłany

en: Enable this option if you need to create hour booking calendar
pl_PL: Wybierz tą opcję, jeżeli musisz stworzyć godzinowy kalendarz rezerwacji

en: Enable title of Extra
pl_PL: Włącz tytuł Dodatków

en: End Date
pl_PL: Data zakończenia

en: End hour
pl_PL: Godzina zakończenia

en: Enter the valid email address.
pl_PL: Wprowadź poprawny adres e-mail.

en: Error Info Border color
pl_PL: Kolor Obramowania Informacji o Błędzie

en: Error Info Close background
pl_PL: Tło Zamknięcia Informacji o Błędzie

en: Error Info Close color
pl_PL: Kolor Zamknięcia Informacji o Błędzie

en: Error Info background
pl_PL: Tło Informacji o Błędzie

en: Error Info color
pl_PL: Kolor Informacji o Błędzie

en: Extra Information
pl_PL: Dodatkowe Informacje

en: Extra Name
pl_PL: Nazwa Dodatku

en: Extras
pl_PL: Dodatki

en: Extras fields
pl_PL: Pola Dodatku

en: Feb
pl_PL: Lut

en: February
pl_PL: Luty

en: Filters
pl_PL: Filtry

en: Form
pl_PL: Formularz

en: Form Name
pl_PL: Nazwa Formularza

en: Form Submit font style
pl_PL: Styl czcionki Wysłania Formularza

en: Form Submit font weight
pl_PL: Waga czcionki Wysłania Formularza

en: Form background
pl_PL: Tło formularza

en: Form boreder color
pl_PL: Kolor obramowania formularza

en: Form fields
pl_PL: Pola formularza

en: Form/Extra Fields color
pl_PL: Kolor Pól Formularza/Dodatków

en: Form/Extra Fields font size
pl_PL: Rozmiar czcionki Pól Formularza/Dodatku

en: Form/Extra Fields font style
pl_PL: Styl czcionki Pól Formularza/Dodatku

en: Form/Extra Fields font weight
pl_PL: Waga czcionki Pól Formularza/Dodatku

en: Form/Extra Labels color
pl_PL: Kolor Etykiet Formularza/Dodatków

en: Form/Extra Labels font size
pl_PL: Rozmiar czcionki Formularza/Dodatku

en: Form/Extra Labels font style
pl_PL: Styl czcionki Etykiet Formularza/Dodatku

en: Form/Extra Labels font weight
pl_PL: Waga czcionki Etykiet Formularza/Dodatku

en: Form/Extra Title background
pl_PL: Tło Tytułu Formularza/Dodatkó

en: Form/Extra Title color
pl_PL: Kolor Tytułu Formularza/Dodatków

en: Form/Extra Title font size
pl_PL: Rozmiar czcionki tytułu Formularza/Dodatku

en: Form/Extra Title font style
pl_PL: Styl czcionki Tytułu Formularza/Dodaktu

en: Form/Extra Title font weight
pl_PL: Waga czcionki Tytułu Formularza/Dodaktu

en: Forms
pl_PL: Formularze

en: Fr
pl_PL: Pt

en: Fri
pl_PL: Pt

en: Friday
pl_PL: Piątek

en: From Name:
pl_PL: Od Użytkownika:

en: General
pl_PL: Ogólne

en: Hide number of available events
pl_PL: Ukryj ilość dostępnych eventów

en: Hour
pl_PL: Godzina

en: Hour Information
pl_PL: Informacje o Godzinie

en: Hours
pl_PL: Godziny

en: Hours height
pl_PL: Wysokość godzin

en: Hours width
pl_PL: Szerokość godzin

en: I accept to agree to the Terms & Conditions.
pl_PL: Akceptuję Warunki.

en: Info Border radius
pl_PL: Promień Obramowania Informacji

en: Info Icon color
pl_PL: Kolor Ikony Informacyjnej

en: Info background
pl_PL: Tło Informacji

en: Info color
pl_PL: Kolor informacji

en: Info font size
pl_PL: Rozmiar czcionki Informacji

en: Info font style
pl_PL: Styl czcionki Informacji

en: Info font weight
pl_PL: Waga czcionki Informacji

en: Insert here the url for Terms & Conditions text
pl_PL: Wpisz tutaj url dla tekstu Warunków

en: Is Email
pl_PL: To E-mail

en: Item Count
pl_PL: Ilość Domków

en: Item count
pl_PL: Ilość domków

en: Items
pl_PL: Elementy

en: Jan
pl_PL: Sty

en: January
pl_PL: Styczeń

en: Jul
pl_PL: Lip

en: July
pl_PL: Lipiec

en: Jun
pl_PL: Cze

en: June
pl_PL: Czerwiec

en: Label
pl_PL: Etykieta

en: Load Spinner color
pl_PL: Załaduj kolor Spinnera

en: Mail background color
pl_PL: Kolor tła Maila

en: Mail content background color
pl_PL: Kolor tła zawartości Maila

en: Mail font color
pl_PL: Kolor czcionki Maila

en: Mail footer text
pl_PL: Tekst w stopce Maila

en: Mail footer text font color
pl_PL: Kolor czcionki tekstu w stopce Maila

en: Mail header image
pl_PL: Obraz nagłówka Maila

en: March
pl_PL: Marzec

en: Mark as read
pl_PL: Oznacz jako przeczytane

en: Marked Price
pl_PL: Zaznaczona Cena

en: May
pl_PL: Maj

en: Message after submition
pl_PL: Wiadomość po wysłaniu

en: Mo
pl_PL: Pn

en: Mon
pl_PL: Pon

en: Monday
pl_PL: Poniedziałek

en: Multiple days
pl_PL: Kilka dni

en: Multiple select
pl_PL: Multi wybór

en: New
pl_PL: Nowy

en: New
pl_PL: Nowy

en: New Extra
pl_PL: Nowy Dodatek

en: New reservations
pl_PL: Nowe rezerwacje

en: Next Prev Month font size
pl_PL: Rozmiar Czcionki Poprz/Następ Miesiąca

en: Next Preview Month color
pl_PL: Kolor Poprz/Następ Miesiąca

en: No hour available.
pl_PL: Brak dostępnych godzin.

en: No options
pl_PL: Brak opcji

en: Notification texts when email doesn't send
pl_PL: Tekst powiadomienia, kiedy e-mail nie dojdzie

en: Notifications
pl_PL: Powiadomienia

en: Notify on approved book request
pl_PL: Powiadom o akceptacji żądania rezerwacji

en: Notify on book request
pl_PL: Powiadom przy żądaniu rezerwacji

en: Notify when reservation is approved
pl_PL: Powiadom, kiedy rezerwacja zostanie zaakceptowana

en: Notify when reservation is canceled
pl_PL: Powiadom, kiedy rezerwacja zostanie anulowana

en: Notify when reservation is deleted (rejected)
pl_PL: Powiadom, kiedy rezerwacja zostanie usunięta (odrzucona)

en: Nov
pl_PL: Lis

en: November
pl_PL: Listopad

en: Number Availabile
pl_PL: Dostępna Ilość

en: Oct
pl_PL: Paź

en: October
pl_PL: Październik

en: Once uninstalled, this can't be undone. You should use a Database Backup plugin of WordPress to back up all the data first.
pl_PL: Odinstalowanie nie może być cofnięte. Powinieneś najpierw użyć wtyczki Kopii Bazy Danych dla WordPressa do wykonania kopii danych.

en: Options
pl_PL: Opcje

en: PayPal Notification
pl_PL: Powiadomienie PayPal

en: PayPal Notification - Payment Failed
pl_PL: Powiadomienie PayPal - Nie udało się dokonać płatności

en: PayPal button image
pl_PL: Obraz przycisku PayPal

en: PayPal email
pl_PL: E-mail PayPal

en: Paymant Information
pl_PL: Informacje o Płatności

en: Payment Status
pl_PL: Status Płatności

en: Payment information
pl_PL: Informacje o płatności

en: Payment method -
pl_PL: Metoda płatności -

en: Payment mode
pl_PL: Tryb płatności

en: Payments
pl_PL: Płatności

en: Pending
pl_PL: Oczekujące

en: Period
pl_PL: Okres

en: Please select the days from calendar.
pl_PL: Proszę wybrać dni z kalendarza.

en: Price
pl_PL: Cena

en: Price change
pl_PL: Zmiana ceny

en: Quick Edit
pl_PL: Szybka Edycja

en: Redirect after payment
pl_PL: Przekieruj po opłacie

en: Redirect visitor to a new page
pl_PL: Przekieruj odwiedzających do nowej strony

en: Regardless of counting days
pl_PL: Niezależnie od liczonych dni

en: Reject
pl_PL: Odrzuć

en: Rejected
pl_PL: Odrzucone

en: Required
pl_PL: Wymagane

en: Required Star color
pl_PL: Kolor Wymaganej Gwiazdy

en: Reservation
pl_PL: Rezerwacja

en: Reservation ID
pl_PL: ID Rezerwacji

en: Reservation Info color
pl_PL: Kolor Informacji o Rezerwacji

en: Reservation Info font size
pl_PL: Rozmiar czcionki Informacji o Rezerwacji

en: Reservation Info font style
pl_PL: Styl czcionki Informacji o Rezerwacji

en: Reservation Info font weight
pl_PL: Waga czcionki Informacji o Rezerwacji

en: Reservation List View
pl_PL: Podgląd Listy Rezerwacji

en: Reservation Month View
pl_PL: Podgląd miesiąca Rezerwacji

en: Reservation date
pl_PL: Data Rezerwacji

en: Reservation dates
pl_PL: Daty rezerwacji

en: Reservation information
pl_PL: Informacje o rezerwacji

en: Reservations
pl_PL: Rezerwacje

en: Reservations List View
pl_PL: Podgląd Listy Rezerwacji

en: Reservations Month View
pl_PL: Miesięczny Widok Rezerwacji

en: Sa
pl_PL: So

en: Sat
pl_PL: Sob

en: Saturday
pl_PL: Sobota

en: Search
pl_PL: Szukaj

en: Selct the action after users submit the booking form
pl_PL: Wybierz akcję po tym jak użytkownik wyśle formularz

en: Select Calendar
pl_PL: Wybierz Kalendarz

en: Select Country
pl_PL: Wybierz Kraj

en: Select Status
pl_PL: Wybierz status

en: Select calendar animation type
pl_PL: Wybierz typ animacji kalendarza

en: Select date format for emails and the reservation table
pl_PL: Wybierz format daty dla mailów i tabel rezerwacji

en: Select default month for Calendar
pl_PL: Wybierz domyślny miesiąc dla Kalendarza

en: Select form for billing address
pl_PL: Wybierz formularz dla adresu rozliczeniowego

en: Select form for shipping address
pl_PL: Wybierz formularz dla adresu wysyłki

en: Select start day of the week for Calendar
pl_PL: Wybierz początkowy dzień tygodnia dla Kalendarza

en: Select the currency position(after or before price)
pl_PL: Wybierz pozycję waluty (przed lub po cenie)

en: Select the default currency for calendar
pl_PL: Wybierz domyślną walutę dla kalendarza

en: Select the type of days selection in calendar
pl_PL: Wybierz typ wyboru dni w kalendarzu

en: Select this if you need approve the booking requests instantly, without moderation
pl_PL: Wybierz to, jeżeli potrzebujesz zatwierdzić rezerwację natychmiast, bez moderacji

en: Select this option if you don't need to display the number of available events on calendar in front-end
pl_PL: Wybierz tą opcję, jeżeli nie potrzebujesz wyświetlić ilości dostępnych eventów w kalendarzu a stornie

en: Select this option if you need to display days info on hover(only for widget calendar)
pl_PL: Wybierz tą opcję, jeżeli potrzebujesz wyświetlić informacje o dniach po najechaniu kursorem (tylko dla kalendarza widgetu)

en: Select unavailable week days for calendar
pl_PL: Wybierz niedostępne dni tygodnia dla kalendarza

en: Select week days format
pl_PL: Wybierz format dni tygodnia

en: Selected Day Availability color
pl_PL: Kolor Dostępności Wybranego Dnia

en: Selected Day Number background
pl_PL: Tło Numeru Wybranego Dnia

en: Selected Day Number color
pl_PL: Kolor Numeru Wybranego Dnia

en: Selected Day Price color
pl_PL: Kolor Wybranej Ceny Dnia

en: Selected Day background
pl_PL: Tło Wybranego Dnia

en: Sep
pl_PL: Wrz

en: September
pl_PL: Wrzesień

en: Shipping address
pl_PL: Adres wysyłki

en: Show Check in/Check out text in Form
pl_PL: Pokaż tekst Przyjazdu/Odjazdu w Formularzu

en: Show Day Info on Hover
pl_PL: Pokazuj Info Dnia po Najechaniu wskaźnikiem

en: Show Form before select the days
pl_PL: Pokaż Formularz przed wyborem dni

en: Show booking details in payment form
pl_PL: Pokaż szczegóły rezerwacji w formularzu płatności

en: Show items number in form
pl_PL: Pokaż ilość domków w formularzu

en: Show or hide the title of Extra
pl_PL: Pokaż lub ukryj tytuł Dodatków

en: Show or hide the title of form
pl_PL: Pokaż lub ukryj tytuł formularza

en: Show title of Form
pl_PL: Pokaż tytuł Formularza

en: Single day
pl_PL: Pojedynczy dzień

en: Start Date
pl_PL: Data rozpoczęcia

en: Start Day of the week
pl_PL: Początkowy Dzień tygodnia

en: Start hour
pl_PL: Godzina rozpoczęcia

en: Statistics
pl_PL: Statystyki

en: Stay on Calendar
pl_PL: Pozostań na Kalendarzu

en: Styles and Colors
pl_PL: Style i Kolory

en: Su
pl_PL: Nd

en: Subject:
pl_PL: Temat:

en: Submit Button background
pl_PL: Tło Przycisku Wysyłania

en: Submit Button color
pl_PL: Kolor Przycisku Wysyłania

en: Subscriber
pl_PL: Subskrybent

en: Successfully Info Border color
pl_PL: Kolor Obramowania Pomyślnej Informacji

en: Successfully Info Close background
pl_PL: Tło Zamknięcia Pomyślnej Informacji

en: Successfully Info Close color
pl_PL: Kolor Zamknięcia Pomyślnej Informacji

en: Successfully Info background
pl_PL: Tło Pomyślnej Informacji

en: Successfully Info color
pl_PL: Kolor Pomyślnej Informacji

en: Sun
pl_PL: Nie

en: Sunday
pl_PL: Niedziela

en: Tax
pl_PL: Podatek

en: Terms & Conditions link
pl_PL: Odnośnik Warunków

en: Text
pl_PL: Tekst

en: Text for No hour available.
pl_PL: Tekst dla braku dostępnych godzin.

en: Text for available
pl_PL: Tekst dla dostępnego

en: Text for booked
pl_PL: Tekst dla zarezerwowanego

en: Text for check in
pl_PL: Tekst dla przyjazdu

en: Text for check out
pl_PL: Tekst dla odjazdu

en: Text for date
pl_PL: Tekst dla daty

en: Text for end hour
pl_PL: Tekst dla godziny końcowej

en: Text for hour
pl_PL: Tekst dla godziny

en: Text for item count
pl_PL: Tekst dla licznika domków

en: Text for no services available(multiple days)
pl_PL: Tekst dla niedostępnych usług (wiele dni)

en: Text for no services available(single days)
pl_PL: Tekst dla niedostępnych usług (pojedyncze dni)

en: Text for one night error
pl_PL: Tekst dla jednej nocy - błąd

en: Text for pay in cash
pl_PL: Tekst dla płatności gotówką

en: Text for pay with PayPal
pl_PL: Tekst dla płatności PayPal

en: Text for price
pl_PL: Tekst dla ceny

en: Text for request successfully received
pl_PL: Tekst dla pomyślnie otrzymanego ządania

en: Text for request successfully sent
pl_PL: Tekst dla pomyślnie wysłanego żądania

en: Text for reservation
pl_PL: Tekst dla rezerwacji

en: Text for same as billing info
pl_PL: Tekst dla takiej samej jak informacja o płatności

en: Text for select days
pl_PL: Tekst dla wyboru dni

en: Text for start hour
pl_PL: Tekst dla godziny początkowej

en: Text for submit button
pl_PL: Tekst dla przycisku wysyłania

en: Text for terms & conditions
pl_PL: Tekst dla warunków

en: Text for total
pl_PL: Tekst dla łącznej ceny

en: Text for unavailable
pl_PL: Tekst dla niedostępnego

en: Textarea
pl_PL: Obszar tekstowy

en: Th
pl_PL: Czw

en: The following Database Tables successfully deleted:
pl_PL: Następujące Tabele w Bazie Danych zostały pomyślnie usunięte:

en: The following Database Tables will be deleted:
pl_PL: Następujące Tabele w Bazie Danych zostaną usunięte:

en: Theme
pl_PL: Motyw

en: Theme Name
pl_PL: Nazwa Motywu

en: Themes
pl_PL: Motywy

en: There are no services available for the period you selected.
pl_PL: Dla wybranego okresu nie ma dostępnych żadnych usług.

en: There are no services available for this day.
pl_PL: Dla tego dnia nie ma dostępnych usług.

en: Thu
pl_PL: Czw

en: Thursday
pl_PL: Czwartek

en: Title
pl_PL: Tytuł

en: Title:
pl_PL: Tytuł:

en: To administrator after book request
pl_PL: Do administratora po żądaniu rezerwacji

en: To administrator after book request approved
pl_PL: Do administratora po akceptacji żądania rezerwacji

en: To user after book request
pl_PL: Do użytkownika po żądaniu rezerwacji

en: To user after book request approved
pl_PL: Do użytkownika po akceptacji żądania rezerwacji

en: To user after book request canceled
pl_PL: Do użytkownika po anulowaniu żądaniu rezerwacji

en: To user after book request deleted
pl_PL: Do użytkownika po usunięciu żądaniu rezerwacji

en: To:
pl_PL: Do:

en: Total
pl_PL: Suma

en: Total Price
pl_PL: Cena całkowita

en: Total Price background
pl_PL: Tło Łącznej Ceny

en: Total Price color
pl_PL: Kolor Łącznej Ceny

en: Tu
pl_PL: Wt

en: Tue
pl_PL: Wt

en: Tuesday
pl_PL: Wtorek

en: Type here default year(for example 2018)
pl_PL: Wprowadź tutaj domyślny rok (np. 2018)

en: Type of days selection in calendar
pl_PL: Typ wyboru dni w kalendarzu

en: Unavailable
pl_PL: Niedostępne

en: Unavailable Day Availability color
pl_PL: Kolor Dostępności Niedostępnego Dnia

en: Unavailable Day Number background
pl_PL: Tło Numeru Niedostępnego Dnia

en: Unavailable Day Number color
pl_PL: Kolor Numeru Niedostępnego Dnia

en: Unavailable Day background
pl_PL: Tło Niedostępnego Dnia

en: Unavailable week days
pl_PL: Niedostępne dni tygodnia

en: Uninstall Booking Calendar
pl_PL: Odinstaluj Kalendarz Rezerwacji

en: Uninstall Booking calendar
pl_PL: Usuń Kalendarz Rezerwacji

en: Update
pl_PL: Aktualizuj

en: Use mo
pl_PL: Użyj mo

en: Use only for Email field
pl_PL: Użyj tylko do pola E-mail

en: Use this option if you need show the number of items in form
pl_PL: Użyj tej opcji jeżeli potrzebujesz pokazać ilość domków w formularzu

en: Use this option if you need to clear the information for previous dates on calendar
pl_PL: Użyj tej opcji, jeżeli potrzebujesz wyczyścić informacje dla poprzednich dat z kalendarza

en: Use this option if you need to display form before users select date or hour on the calendar
pl_PL: Użyj tej opcji jeżeli musisz wyświetlić formularz przed tym jak użytkownik wybierze dzień w kalendarzu

en: User permissions for booking calendar pages
pl_PL: Dopuszczenia Użytkowników do stron kalendarza rezerwacji

en: WARNING:
pl_PL: OSTRZEŻENIE:

en: We
pl_PL: Śr

en: Wed
pl_PL: Śr

en: Wednesday
pl_PL: Środa

en: Week Days background
pl_PL: Tło Dni Tygodnia

en: Week Days color
pl_PL: Kolor Dni Tygodnia

en: Week Days font size
pl_PL: Rozmiar czcionki Dni Tygodnia

en: Week Days font style
pl_PL: Styl czcionki Dni Tygodnia

en: Week Days font weight
pl_PL: Waga czcionki Dni Tygodnia

en: Week days format
pl_PL: Format dni tygodnia

en: Widget Day Info background
pl_PL: Tło Widgetu Informacji Dnia

en: Widget Day Info border color
pl_PL: Kolor Obramowania Widgetu Informacji Dnia

en: Widget Day Info color
pl_PL: Kolor Widgetu Informacji Dnia

en: Widget Day Info font size
pl_PL: Rozmiar czcionki Widgetu Informacji Dnia

en: Widget Day Info font style
pl_PL: Styl czcionki Widgetu Informacji Dnia

en: Widget Day Info font weight
pl_PL: Waga czcionki Widgetu Informacji Dnia

en: Yes
pl_PL: Tak

en: You can use these shortcodes in content of admin templates
pl_PL: Możesz użyć tego shortcodu w zawartości szablonów admina

en: You can use these shortcodes in content of user templates
pl_PL: Możesz użyć tych shortcodów w zawartości motywów użytkownika

en: You can use this shortcodes in Email From: field
pl_PL: Możesz użyć tego shortcodu w Formularzu E-mail: pole

en: Your request has been successfully received. We are waiting you!
pl_PL: Twoje żądanie zostało pomyślnie odebrane. Czekamy na Ciebie!

en: Your request has been successfully sent. Please wait for approval.
pl_PL: Twoje żądanie zostało pomyślnie wysłane. Proszę czekać na akceptację.

en: available
pl_PL: dostępne

en: is required.
pl_PL: jest wymagane.
