booking calendar - en to ru_RU translation catalogue (65 entries)

en: Hour
ru_RU: Uur

en: Reservation dates
ru_RU: Reserveringsdata

en: Item Count
ru_RU: Aantal voorwerpen

en: Price
ru_RU: Prijs

en: Total Price
ru_RU: Totale prijs

en: Extra Information
ru_RU: Extra informatie

en: Price change
ru_RU: Prijs verandering

en: Calendars
ru_RU: Kalenders

en: Add Calendar
ru_RU: Agenda toevoegen

en: Delete
ru_RU: Effacer

en: Title
ru_RU: Titel

en: Edit
ru_RU: Bewerk

en: Calendar Title
ru_RU: Kalender titel

en: Theme
ru_RU: Thema

en: Form
ru_RU: Formulier

en: Start Date
ru_RU: Startdatum

en: End Date
ru_RU: Einddatum

en: Edit Calendar
ru_RU: Agenda bewerken

en: Current
ru_RU: Actueel

en: January
ru_RU: Januari

en: February
ru_RU: Februari

en: March
ru_RU: Maart

en: May
ru_RU: Mei

en: June
ru_RU: Juni

en: July
ru_RU: Juli

en: August
ru_RU: Augustus

en: October
ru_RU: Oktober

en: Add Extra
ru_RU: Extra toevoegen

en: Edit Extra
ru_RU: Extra bewerken

en: Extra Name
ru_RU: Extra naam

en: Extras fields
ru_RU: Extra velden

en: Forms
ru_RU: Formulieren

en: Add Form
ru_RU: Formulier toevoegen

en: Edit Form
ru_RU: Formulier bewerken

en: Form Name
ru_RU: Formulier naam

en: Approve
ru_RU: Goedkeuren

en: Reject
ru_RU: Weigeren

en: Cancel
ru_RU: Annuleren

en: Approved
ru_RU: Goedgekeurd

en: Canceled
ru_RU: Geannuleerd

en: Rejected
ru_RU: Afgewezen

en: Pending
ru_RU: In afwachting

en: Sunday
ru_RU: Zondag

en: Sun
ru_RU: Zon

en: Su
ru_RU: Zo

en: Monday
ru_RU: Maandag

en: Tuesday
ru_RU: Dinsdag

en: Wednesday
ru_RU: Woensdag

en: Thursday
ru_RU: Donderdag

en: Friday
ru_RU: Vrijdag

en: Saturday
ru_RU: Zaterdag

en: Mar
ru_RU: Maa

en: Oct
ru_RU: Okt

en: Mon
ru_RU: Maa

en: Tue
ru_RU: Din

en: Wed
ru_RU: Woe

en: Thu
ru_RU: Don

en: Fri
ru_RU: Vri

en: Sat
ru_RU: Zat

en: Mo
ru_RU: Ma

en: Tu
ru_RU: Di

en: We
ru_RU: Wo

en: Th
ru_RU: Do

en: Fr
ru_RU: Vr

en: Sa
ru_RU: Za
