booking calendar - en to ru_RU translation catalogue (19 entries)

en: January
ru_RU: Нэгдүгээр сар

en: February
ru_RU: Хоёрдугаар сар

en: March
ru_RU: Гуравдугаар сар

en: April
ru_RU: Дөрөвдүгээр сар

en: May
ru_RU: Тавдугаар сар

en: June
ru_RU: Зургадугаар сар

en: July
ru_RU: Долоодугаар сар

en: August
ru_RU: Наймдугаар сар

en: September
ru_RU: Есдүгээр сар

en: October
ru_RU: Аравдугаар сар

en: November
ru_RU: Арван нэгдүгээр сар

en: December
ru_RU: 	Арван хоёрдугаар сар

en: Sunday
ru_RU: ням

en: Monday
ru_RU: даваа

en: Tuesday
ru_RU: мягмар

en: Wednesday
ru_RU: лхагва

en: Thursday
ru_RU: пүрэв

en: Friday
ru_RU: баасан

en: Saturday
ru_RU: бямба
