booking calendar - en to ru_RU translation catalogue (53 entries)

en: Hour
ru_RU: Час

en: Details
ru_RU: Детали

en: Reservation dates
ru_RU: Датуми на резервации

en: Item Count
ru_RU: Број на предмети

en: Price
ru_RU: Цена

en: Total Price
ru_RU: Вкупна цена

en: Extra Information
ru_RU: Дополнителни информации

en: Price change
ru_RU: Промена на цената

en: Select Country
ru_RU: Избери земја

en: Calendars
ru_RU: Календари

en: Add Calendar
ru_RU: Додадете календар

en: Delete
ru_RU: Избриши

en: Title
ru_RU: Наслов

en: Edit
ru_RU: Уредување

en: Calendar Title
ru_RU: Наслов на календарот

en: Theme
ru_RU: Тема

en: Form
ru_RU: Форма

en: Extra
ru_RU: Дополнително

en: Start Date
ru_RU: Почетен датум

en: End Date
ru_RU: Крајна дата

en: Edit Calendar
ru_RU: Уредете го календарот

en: Current
ru_RU: Актуелно

en: January
ru_RU: Јануари

en: February
ru_RU: Февруари

en: March
ru_RU: Март

en: April
ru_RU: Април

en: May
ru_RU: Мај

en: June
ru_RU: Јуни

en: July
ru_RU: Јули

en: August
ru_RU: Август

en: September
ru_RU: Септември

en: October
ru_RU: Октомври

en: November
ru_RU: Ноември

en: December
ru_RU: Декември

en: Extras
ru_RU: Додатоци

en: Add Extra
ru_RU: Додадете додадете

en: Edit Extra
ru_RU: Уреди дополнително

en: Extra Name
ru_RU: Дополнително име

en: Extras fields
ru_RU: Додатни полиња

en: Forms
ru_RU: Форми

en: Add Form
ru_RU: Додадете формулар

en: Edit Form
ru_RU: Уреди формулар

en: Form Name
ru_RU: Име на формуларот

en: Add form field
ru_RU: Додадете поле за формулар

en: Sunday
ru_RU: Недела

en: Sun
ru_RU: Нед

en: Su
ru_RU: Не

en: Monday
ru_RU: Понеделник

en: Tuesday
ru_RU: Вторник

en: Wednesday
ru_RU: Среда

en: Thursday
ru_RU: Четврток

en: Friday
ru_RU: Петок

en: Saturday
ru_RU: Сабота
