booking calendar - en to ru_RU translation catalogue (19 entries)

en: January
ru_RU: Janoary

en: February
ru_RU: Février

en: March
ru_RU: Martsa

en: April
ru_RU: Aprily

en: May
ru_RU: Mey

en: June
ru_RU: Jona

en: July
ru_RU: Jolay

en: August
ru_RU: Aogositra

en: September
ru_RU: Septembre

en: October
ru_RU: Oktobra

en: November
ru_RU: Novambra

en: December
ru_RU: Desambra

en: Sunday
ru_RU: Alahady

en: Monday
ru_RU: Alatsinainy

en: Tuesday
ru_RU: Talata

en: Wednesday
ru_RU: Alarobia

en: Thursday
ru_RU: Alakamisy

en: Friday
ru_RU: Zoma

en: Saturday
ru_RU: Asabotsy
