booking calendar - en to ru_RU translation catalogue (19 entries)

en: January
ru_RU: Janvāris

en: February
ru_RU: Februāris

en: March
ru_RU: Marts

en: April
ru_RU: Aprīlis

en: May
ru_RU: Maijs

en: June
ru_RU: Jūnijs

en: July
ru_RU: Jūlijs

en: August
ru_RU: Augusts

en: September
ru_RU: Septembris

en: October
ru_RU: Oktobris

en: November
ru_RU: Novembris

en: December
ru_RU: Decembris

en: Sunday
ru_RU: Svētdiena

en: Monday
ru_RU: Pirmdiena

en: Tuesday
ru_RU: Otrdiena

en: Wednesday
ru_RU: Trešdiena

en: Thursday
ru_RU: Ceturtdiena

en: Friday
ru_RU: Piektdiena

en: Saturday
ru_RU: Sestdiena
