booking calendar - en to ru_RU translation catalogue (19 entries)

en: January
ru_RU: Sausis

en: February
ru_RU: Vasaris

en: March
ru_RU: Kovas

en: April
ru_RU: Balandis

en: May
ru_RU: Gegužė

en: June
ru_RU: Birželis

en: July
ru_RU: Liepa

en: August
ru_RU: Rugpjūtis

en: September
ru_RU: Rugsėjis

en: October
ru_RU: Spalis

en: November
ru_RU: Lapkritis

en: December
ru_RU: Gruodis

en: Sunday
ru_RU: Sekmadienis

en: Monday
ru_RU: Pirmadienis

en: Tuesday
ru_RU: Antradienis

en: Wednesday
ru_RU: Trečiadienis

en: Thursday
ru_RU: Ketvirtadienis

en: Friday
ru_RU: Penktadienis

en: Saturday
ru_RU: Šeštadienis
