booking calendar - en to ru_RU translation catalogue (19 entries)

en: January
ru_RU: Sanza ya liboso

en: February
ru_RU: Sanza ya mibale

en: March
ru_RU: Sanza ya misato

en: April
ru_RU: Sanza ya minei

en: May
ru_RU: Sanza ya Mitano

en: June
ru_RU: Sanza ya motoba

en: July
ru_RU: Sanza ya nsambo

en: August
ru_RU: Sanza ya mwambe

en: September
ru_RU: Sanza ya libwa

en: October
ru_RU: Sanza ya Zomi

en: November
ru_RU: Sanza ya Zomi na moko

en: December
ru_RU: Sanza ya zomi na mibale

en: Sunday
ru_RU: Mokolo ya yenga

en: Monday
ru_RU: Mokolo ya loboso

en: Tuesday
ru_RU: Mokolo ya mibale

en: Wednesday
ru_RU: Mokolo ya misato

en: Thursday
ru_RU: Mokolo ya minei

en: Friday
ru_RU: Mokolo ya mitano

en: Saturday
ru_RU: Mokolo ya mposo
