booking calendar - en to ru_RU translation catalogue (19 entries)

en: January
ru_RU: 1 월

en: February
ru_RU: 2 월

en: March
ru_RU: 3 월

en: April
ru_RU: 4 월

en: May
ru_RU: 5 월

en: June
ru_RU: 6 월

en: July
ru_RU: 7월

en: August
ru_RU: 8월

en: September
ru_RU: 9월

en: October
ru_RU: 10월

en: November
ru_RU: 11월

en: December
ru_RU: 12 월

en: Sunday
ru_RU: 일요일

en: Monday
ru_RU: 월요일

en: Tuesday
ru_RU: 화요일

en: Wednesday
ru_RU: 수요일

en: Thursday
ru_RU: 목요일

en: Friday
ru_RU: 금요일

en: Saturday
ru_RU: 토요일
