booking calendar - en to kk translation catalogue (46 entries)

en: Hour
kk: Сағат

en: Details
kk: Егжей

en: Reservation dates
kk: Брондау күндері

en: Item Count
kk: Элемент саны

en: Price
kk: Бағасы

en: Total Price
kk: Жалпы бағасы

en: Extra Information
kk: Қосымша ақпарат

en: Price change
kk: Бағаның өзгеруі

en: Select Country
kk: Елді таңдаңыз

en: Calendars
kk: Күнтізбелер

en: Add Calendar
kk: Күнтізбені қосу

en: Delete
kk: Жою

en: Title
kk: Тақырып

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Calendar Title
kk: Күнтізбе тақырыбы

en: Theme
kk: Тақырып

en: Form
kk: Пішін

en: Extra
kk: Қосымша

en: Start Date
kk: Басталатын күн

en: End Date
kk: Аяқталу күні

en: Edit Calendar
kk: Күнтізбені өңдеу

en: Current
kk: Ағымдағы

en: January
kk: Қаңтар

en: February
kk: Ақпан

en: March
kk: Наурыз

en: April
kk: Сәуір

en: May
kk: Мамыр

en: June
kk: Маусым

en: July
kk: Шілде

en: August
kk: Тамыз

en: September
kk: Қыркүйек

en: October
kk: Қазан

en: November
kk: Қараша

en: December
kk: Желтоқсан

en: Select Status
kk: Күйді таңдаңыз

en: Approved
kk: Бекітілген

en: Canceled
kk: Бас тартылды

en: Rejected
kk: Қабылданбады

en: Pending
kk: Күтуде

en: Sunday
kk: Жексенбі

en: Monday
kk: Дүйсенбі

en: Tuesday
kk: Сейсенбі

en: Wednesday
kk: Сәрсенбі

en: Thursday
kk: Бейсенбі

en: Friday
kk: Жұма

en: Saturday
kk: Сенбі
