booking calendar - en to ru_RU translation catalogue (16 entries)

en: January
ru_RU: Januari

en: February
ru_RU: Februari

en: March
ru_RU: Maret

en: May
ru_RU: Mei

en: June
ru_RU: Juni

en: July
ru_RU: Juli

en: August
ru_RU: Agustus

en: October
ru_RU: Oktober

en: December
ru_RU: Desember

en: Sunday
ru_RU: Dina Minggu

en: Monday
ru_RU: Senen

en: Tuesday
ru_RU: Dina selasa

en: Wednesday
ru_RU: Rebo

en: Thursday
ru_RU: Kemis

en: Friday
ru_RU: Jumuah

en: Saturday
ru_RU: Setu
