booking calendar - en to hy translation catalogue (65 entries)

en: Hour
hy: Ժամ

en: Details
hy: Մանրամասներ

en: Reservation dates
hy: Ամրագրման ամսաթվերը

en: Item Count
hy: Քանակ

en: Price
hy: Գին

en: Total Price
hy: Ընդհանուր գին

en: Extra Information
hy: Լրացուցիչ տեղեկություն

en: Price change
hy: Գնի փոփոխություն

en: Select Country
hy: Ընտրեք երկիրը

en: Calendars
hy: Օրացույցներ

en: Add Calendar
hy: Ավելացնել Օրացույց

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Calendar Title
hy: Օրացույցի անվանումը

en: Extra
hy: Լրացուցիչ

en: Start Date
hy: Մեկնարկի ամսաթիվ

en: End Date
hy: Ավարտման ամսաթիվը

en: Edit Calendar
hy: Խմբագրել Օրացույցը

en: Current
hy: Ընթացիկ

en: January
hy: Հունվար‎

en: February
hy: Փետրվար

en: March
hy: Մարտ

en: April
hy: Ապրիլ

en: May
hy: Մայիս

en: June
hy: Հունիս‎

en: July
hy: Հուլիս‎

en: August
hy: Օգոստոս‎

en: September
hy: Սեպտեմբեր‎

en: October
hy: Հոկտեմբեր‎

en: November
hy: Նոյեմբեր

en: December
hy: Դեկտեմբեր

en: Extras
hy: Լրացուցիչ

en: Add Extra
hy: Ավելացնել լրացուցիչ դաշտ

en: Edit Extra
hy: Խմբագրել լրացուցիչ դաշտը

en: Extra Name
hy: Լրացուցիչ դաշտի անվանում

en: Extras fields
hy: Լրացուցիչ դաշտեր

en: Reservations List View
hy: Ամրագրման ցուցակի տեսք

en: Select Calendar
hy: Ընտրել Օրացույց

en: Reservation List View
hy: Ամրագրման ցուցակի տեսք

en: Reservation Month View
hy: Ամրագրման ամսվա տեսք

en: Add Reservation
hy: Ավելացնել ամրագրում

en: Statistics
hy: Վիճակագրություն

en: Actions
hy: Գործողություններ

en: Filters
hy: Ֆիլտրեր

en: New reservations
hy: Նոր ամրագրումներ

en: Approve
hy: Հաստատել

en: Reject
hy: Մերժել

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Mark as read
hy: Նշել որպես կարդացած

en: Select Status
hy: Ընտրեք կարգավիճակը

en: Approved
hy: Հաստատված է

en: Canceled
hy: Չեղարկված է

en: Rejected
hy: Մերժել է

en: Pending
hy: Սպասում

en: Period
hy: Ժամանակաշրջան

en: Search
hy: Որոնում

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Sunday
hy: Կիրակի

en: Monday
hy: Երկուշաբթի

en: Tuesday
hy: Երեքշաբթի

en: Wednesday
hy: Չորեքշաբթի

en: Thursday
hy: Հինգշաբթի

en: Friday
hy: Ուրբաթ

en: Saturday
hy: Շաբաթ
