booking calendar - en to hu translation catalogue (71 entries)

en: Hour
hu: Óra

en: Details
hu: Részletek

en: Reservation dates
hu: Foglalási időpontok

en: Item Count
hu: Tételszám

en: Price
hu: Ár

en: Total Price
hu: Teljes ár

en: January
hu: Január

en: February
hu: Február

en: March
hu: Március

en: April
hu: Aprilis

en: May
hu: Május

en: June
hu: Június

en: July
hu: Július

en: August
hu: Augusztus

en: September
hu: Szeptember

en: October
hu: Október

en: Sunday
hu: Vasárnap

en: Sun
hu: Vas

en: Su
hu: Va

en: Monday
hu: Hétfő

en: Tuesday
hu: Kedd

en: Wednesday
hu: Szerda

en: Thursday
hu: Csütörtök

en: Friday
hu: Péntek

en: Saturday
hu: Szombaton

en: Booked
hu: Foglalt

en: Unavailable
hu: Nem érhető el

en: is required.
hu: megkövetelt.

en: Enter the valid email address.
hu: Írja be az érvényes e-mail címet.

en: Date
hu: Dátum

en: New
hu: Új

en: New Extra
hu: Új Extra

en: No options
hu: Nincs lehetőség

en: Total
hu: Teljes

en: Mar
hu: Már

en: Jun
hu: Jún

en: Jul
hu: Júl

en: Sep
hu: Sze

en: Oct
hu: Okt

en: Mon
hu: Hét

en: Tue
hu: Ked

en: Wed
hu: Sze

en: Thu
hu: Csü

en: Fri
hu: Pén

en: Sat
hu: Szo

en: Mo
hu: Hé

en: Tu
hu: Ke

en: We
hu: Sz

en: Th
hu: Cs

en: Fr
hu: Pé

en: Sa
hu: Sz

en: Check in
hu: Becsekkolás

en: Check out
hu: Távozás

en: Item count
hu: Tételszámlálás

en: I accept to agree to the Terms & Conditions.
hu: Elfogadom, hogy elfogadja az általános szerződési feltételeket.

en: Reservation
hu: Foglalás

en: Please select the days from calendar.
hu: Kérjük, válassza ki a napot a naptárból.

en: Book Now
hu: Foglald le most

en: Your request has been successfully sent. Please wait for approval.
hu: A kérelem sikeresen megkapta. Várjuk Önt!

en: Your request has been successfully received. We are waiting you!
hu: A kérés sikeresen elküldve. Kérjük, várjon jóváhagyásra.

en: There are no services available for this day.
hu: Nincsenek elérhető szolgáltatások közötti időszakra kiválasztott.

en: There are no services available for the period you selected.
hu: Nincsenek elérhető szolgáltatások ezen a napon.

en: Displays Booking Calendar WpDevArt
hu: Kijelzők Foglalási naptár WpDevArt

en: Title:
hu: Cím:

en: Calendar to display
hu: Naptár megjelenítéséhez

en: Label
hu: Címke

en: Required
hu: Kívánt

en: Multiple select
hu: Több válasszuk

en: Options
hu: Lehetőségek

en: Is Email
hu: Van e-mail

en: Items
hu: Tételek
