booking calendar - en to ru_RU translation catalogue (8 entries)

en: Sunday
ru_RU: ראשון

en: Monday
ru_RU: שני

en: Tuesday
ru_RU: שלישי

en: Wednesday
ru_RU: רביעי

en: Thursday
ru_RU: חמישי

en: Friday
ru_RU: שישי

en: Saturday
ru_RU: שבת

en: Date
ru_RU: תאריך
