booking calendar - en to ru_RU translation catalogue (19 entries)

en: January
ru_RU: Ianuali

en: February
ru_RU: Pepeluali

en: March
ru_RU: Malaki

en: April
ru_RU: Apelila

en: May
ru_RU: Mei

en: June
ru_RU: Iune

en: July
ru_RU: Iulai

en: August
ru_RU: Aukake

en: September
ru_RU: Kepakemapa

en: October
ru_RU: Okakopa

en: November
ru_RU: Nowemapa

en: December
ru_RU: Kekemapa

en: Sunday
ru_RU: Lāpule

en: Monday
ru_RU: Poʻakahi

en: Tuesday
ru_RU: Poʻalua

en: Wednesday
ru_RU: Poʻakolu

en: Thursday
ru_RU: Poʻahā

en: Friday
ru_RU: Poʻalima

en: Saturday
ru_RU: Poʻaono
