booking calendar - en to ru_RU translation catalogue (19 entries)

en: January
ru_RU: Am Faoilleach

en: February
ru_RU: An Gearran

en: March
ru_RU: Am Màrt

en: April
ru_RU: An Giblean

en: May
ru_RU: An Cèitean

en: June
ru_RU: An t-Ogmhìos

en: July
ru_RU: An t-Luchar

en: August
ru_RU: An Lùnasdal

en: September
ru_RU: An t-Sultain

en: October
ru_RU: An Dàmhair

en: November
ru_RU: An t-Samhain

en: December
ru_RU: An Dùbhlachd

en: Sunday
ru_RU: Didòmhnaich Latha na Sàbaid

en: Monday
ru_RU: Diluain

en: Tuesday
ru_RU: Dimàirt

en: Wednesday
ru_RU: Diciadain

en: Thursday
ru_RU: Diardaoin

en: Friday
ru_RU: Dihaoine

en: Saturday
ru_RU: Disathairne
