booking calendar - en to ru_RU translation catalogue (19 entries)

en: January
ru_RU: jannewaris

en: February
ru_RU: febrewaris

en: March
ru_RU: maart

en: April
ru_RU: april

en: May
ru_RU: meie

en: June
ru_RU: juny

en: July
ru_RU: july

en: August
ru_RU: augustus

en: September
ru_RU: spetimber

en: October
ru_RU: oktober

en: November
ru_RU: novimber

en: December
ru_RU: desimber

en: Sunday
ru_RU: snein

en: Monday
ru_RU: moandei

en: Tuesday
ru_RU: tiisdei

en: Wednesday
ru_RU: woansdei

en: Thursday
ru_RU: tongersdei

en: Friday
ru_RU: freed

en: Saturday
ru_RU: sneon
