booking calendar - en to ru_RU translation catalogue (19 entries)

en: January
ru_RU: Urtarrila

en: February
ru_RU: Otsaila

en: March
ru_RU: Martxoa

en: April
ru_RU: Apirila

en: May
ru_RU: Maiatza

en: June
ru_RU: Ekaina

en: July
ru_RU: Uztaila

en: August
ru_RU: Abuztua

en: September
ru_RU: Iraila

en: October
ru_RU: Urria

en: November
ru_RU: Azaroa

en: December
ru_RU: Abendua

en: Sunday
ru_RU: Igandea

en: Monday
ru_RU: Astelehena

en: Tuesday
ru_RU: Asteartea

en: Wednesday
ru_RU: Asteazkena

en: Thursday
ru_RU: Osteguna

en: Friday
ru_RU: Ostirala

en: Saturday
ru_RU: Larunbata
