booking calendar - en to et translation catalogue (48 entries)

en: Hour
et: Tund

en: Details
et: Üksikasjad

en: Reservation dates
et: Broneerimise kuupäevad

en: Item Count
et: Artiklite arv

en: Price
et: Hind

en: Total Price
et: Koguhind

en: Extra Information
et: Lisainformatsioon

en: Price change
et: Hinnamuutus

en: Calendars
et: Kalendrid

en: Add Calendar
et: Lisage kalender

en: Delete
et: Kustuta

en: January
et: Jaanuar

en: February
et: Veebruar

en: March
et: Märts

en: April
et: Aprill

en: May
et: Mai

en: June
et: Juuni

en: July
et: Juuli

en: October
et: Oktoober

en: December
et: Detsember

en: Sunday
et: Pühapäev

en: Sun
et: Püh

en: Su
et: Pü

en: Monday
et: Esmaspäev

en: Tuesday
et: Teisipäev

en: Wednesday
et: Kolmapäev

en: Thursday
et: Neljapäev

en: Friday
et: Reede

en: Saturday
et: Laupäev

en: Jan
et: Jaa

en: Feb
et: Vee

en: Mar
et: Mär

en: Jun
et: Juu

en: Jul
et: Juu

en: Oct
et: Okt

en: Dec
et: Det

en: Mon
et: Esm

en: Tue
et: Tei

en: Wed
et: Kol

en: Thu
et: Nel

en: Fri
et: Ree

en: Sat
et: Lau

en: Mo
et: Es

en: Tu
et: Te

en: We
et: Ko

en: Th
et: Ne

en: Fr
et: Re

en: Sa
et: La
