booking calendar - en to ru_RU translation catalogue (19 entries)

en: January
ru_RU: Januaro

en: February
ru_RU: Februaro

en: March
ru_RU: Marto

en: April
ru_RU: Aprilo

en: May
ru_RU: Majo

en: June
ru_RU: Junio

en: July
ru_RU: Julio

en: August
ru_RU: Aŭgusto

en: September
ru_RU: Septembro

en: October
ru_RU: Oktobro

en: November
ru_RU: Novembro

en: December
ru_RU: Decembro

en: Sunday
ru_RU: dimanĉo

en: Monday
ru_RU: lundo

en: Tuesday
ru_RU: mardon

en: Wednesday
ru_RU: merkredon

en: Thursday
ru_RU: ĵaŭdon

en: Friday
ru_RU: vendredo

en: Saturday
ru_RU: sabato
