booking calendar - en to ru_RU translation catalogue (42 entries)

en: January
ru_RU: Ianuários

en: February
ru_RU: Fevruários

en: March
ru_RU: Mártios

en: April
ru_RU: Aprílios

en: May
ru_RU: Máios

en: June
ru_RU: Iúnios

en: July
ru_RU: Iúlios

en: August
ru_RU: Avghustos

en: September
ru_RU: Septémvrios

en: October
ru_RU: Októvrios

en: November
ru_RU: Noémvrios

en: December
ru_RU: Thekémvrios

en: Sunday
ru_RU: Κυριακή

en: Sun
ru_RU: Κυρ

en: Su
ru_RU: Κυ

en: Monday
ru_RU: Δευτέρα

en: Tuesday
ru_RU: Τρίτη

en: Wednesday
ru_RU: Τετάρτη

en: Thursday
ru_RU: Πέμπτη

en: Friday
ru_RU: Παρασκευή

en: Saturday
ru_RU: Σάββατο

en: Jan
ru_RU: Ian

en: Feb
ru_RU: Fev

en: Mar
ru_RU: Már

en: Jun
ru_RU: Iún

en: Jul
ru_RU: Iúl

en: Aug
ru_RU: Avg

en: Oct
ru_RU: Okt

en: Nov
ru_RU: Noé

en: Dec
ru_RU: The

en: Mon
ru_RU: Δευ

en: Tue
ru_RU: Τρί

en: Wed
ru_RU: Τετ

en: Thu
ru_RU: Πέμ

en: Fri
ru_RU: Παρ

en: Sat
ru_RU: Σάβ

en: Mo
ru_RU: Δε

en: Tu
ru_RU: Τρ

en: We
ru_RU: Τε

en: Th
ru_RU: Πέ

en: Fr
ru_RU: Πα

en: Sa
ru_RU: Σά
