booking calendar - en to ru_RU translation catalogue (19 entries)

en: January
ru_RU: Enero

en: February
ru_RU: Pebrero

en: March
ru_RU: Marso

en: April
ru_RU: Abril

en: May
ru_RU: Mayo

en: June
ru_RU: Hunyo

en: July
ru_RU: Hulyo

en: August
ru_RU: Agosto

en: September
ru_RU: Septembre

en: October
ru_RU: Oktubre

en: November
ru_RU: Nobyembre

en: December
ru_RU: Disyembre

en: Sunday
ru_RU: Dominggo

en: Monday
ru_RU: Lunes

en: Tuesday
ru_RU: Martes

en: Wednesday
ru_RU: Miyerkoles

en: Thursday
ru_RU: Huwebes

en: Friday
ru_RU: Biyernes

en: Saturday
ru_RU: Sabado
