booking calendar - en to ru_RU translation catalogue (19 entries)

en: January
ru_RU: জানুয়ারি

en: February
ru_RU: ফেব্রুয়ারি

en: March
ru_RU: মার্চ

en: April
ru_RU: এপ্রিল

en: May
ru_RU: মে

en: June
ru_RU: জুন

en: July
ru_RU: জুলাই

en: August
ru_RU: আগস্ট

en: September
ru_RU: সেপ্টেম্বর

en: October
ru_RU: অক্টোবর

en: November
ru_RU: নভেম্বর

en: December
ru_RU: ডিসেম্বর

en: Sunday
ru_RU: রবিবার

en: Monday
ru_RU: সোমবার

en: Tuesday
ru_RU: মঙ্গলবার

en: Wednesday
ru_RU: বুধবার

en: Thursday
ru_RU: বৃহস্পতিবার

en: Friday
ru_RU: শুক্রবার

en: Saturday
ru_RU: শনিবার
